Híreink
Megszerezte első győzelmét női OBI csapatunk !
Idegenben női OBI csapatunk megszerezte első győzelmét !
Győri VSE - TVSE Vízilabda Kft 8:13 ( 2-3 , 2-2 , 1-7 , 3-1 )
Gólszerzők: Rajna E. 5 , Zink P. 4 , Zantleitner N. 3 , Szedlák M. 1 ,
Szenzációs harmadik negyedet produkálva lányaink sima győzelmet arattak győri női OBI-s csapata ellen .
Rossz kezdés után lányaink nagyot küzdöttek és a harmadik negyedben felőrölték ellenfelüket és remek kapusteljesítménnyel megszerezték az idei bajnokságban az első győzelmüket .
Lányaink pontokért utaztak és betartva ígéretüket 3 ponttal távoztak Győrből .
Gratulálunk !
SZÉP VOLT LÁNYOK !
-
Kategória
Női csapat -
Olvasták
416



