Híreink
Vereség a III. ker. otthonában .
Jól küzdöttek a lányok de sajnos vereség lett a vége !
A TVSE Vízilabda Kft női OBI-s csapata a III.ker csapatával játszott Budapesten . Remek kapusteljesítmény volt mindkét oldalon .
Lányaink a negyedik negyed elejéig jól tartották magukat és 7:5 eredményt mutatott az eredményjelző tábla . Ezek után lányaink a harcos mérkőzésen egy kicsit elfáradtak és a végén 11:6 arányú vereséget szenvedtek .
Fiatal csapatunk ismét bebizonyította , hogy mindenkinek meg tudják nehezíteni a dolgukat . A kitartó munka el fogja érni eredményét és reméljük ez bravúros eredménnyel fog társulni .
Szégyenkezni valója nincs lányainknak mint ahogy a szerdai és pénteki mérkőzésen az ellenfél edzői is elismerték , hogy Zantleitner Krisztina , minden évben remek lelkes és küzdő ügyes csapatot állít össze , a nehézségek ellenére és nehezíti meg ellenfelei dolgát.
Egyben Pápai Barbinak és családjának őszinte részvétünk .
HAJRÁ LÁNYOK !
-
Kategória
Női csapat -
Olvasták
495



